ilk kez sana veriyorum

toplumsal dili ne de güzel benimsemiş gay sözüdür. bekaretini bozacak doğru erkeği aramak için yola çıkmış ve bulmuştur. açılış törenine herkesi davet etmesi beklenmektedir.
ya bende öyle düşünüyorum. çünkü daha beni sevdiğine inandığım biri çıkmadı karşıma. çıksa vercem kurtulucaz cümleten. ayrıca götünü siktirmemek kötü bir şey değil, her önüne gelene siktirmek kötüydü. doğrusu bu.
ilk kez veren biri bu kadar orospu bir veriş cümlesi kurmaz diye tahmin ediyorum. paketin yeni açıldığını bu şekilde belirtiyorsa sizi götüyle sikiyordur demektir.
yalandır efendim ilk kez verecek olan utancından demez zaten bunu.*
insanı bu gerçeği dillendirmekten utandıran/alıkoyan entryleri haiz başlıktır. tamam özellikle belirtmek çok da mühim değil ama, ne yani, söylemeyelim, gizleyelim mi? karşı tarafa sorumluluk hissettirecek bi cümle olmasa gerek.
aslında söylenmek istenen bu kadar çok ilk kez sana veriyorum dur.

ya da gerçekten ilk kez sana veriyor olabilir.bilemedim.
doğru ya da yalan olması muhtemel; şaka veyahut "piçliğine" skalasına kadar gidebilen seks yalanı.

yurdumda hayatından 1000 tane erkek geçmiş beyler tarafından sıklıkla kullanılması hayli manidar, yurtdışında durum nedir malumatı olan yazsın. "hayatımdan tonla adam geçti sen de onlardan birisin" demek çok mu zor anlamıyorum. belli ki nikahına girmeye meyilli yalan söylüyor. bakire gaylara olan talep esnekliği daralmadı gitti be yaf.
kadınların birçoğunun kullanma şansının bulunmadığı söz öbeği. ya zarı çoooooook esnek olacak ya da karşısında bir saf salak bulunacak.
mahalle sütçüleri sabah süt dağıtımında ilk bu lafı söylerler. tazeliğini belirtmek manasında.
dünki fisting den sonra tabbisikiiii...
hele ki olgun amcalarımızın bunu demesi bi hayli komik.
hadi sübyan olsa bi nebze sonuçta herkesin bi ilki vardır.
ancak ortamın orosbusu olan amcalarımızın bunu yutturmaya kalkması çok ilginç
yemiyoruz efenim yemiyoruz.
lütfen belediye hortumu kullanınız.
en nefret ettiğim cümlelerden biri.kendi ilkimde de söylemedim.gerek yok bu tür partnerin gururunu tatmin edici aptal sözlere.eğer partneriniz böyle ilk olmaktan hoşlanan tiplerdense bir an önce kıçına tekmeyi basın vaktinizi öldürmeyin
ilk defa oy kullanan insanın oy verdiği partiye söyleyeceği cümle. benim değil mi vermicem de diyebilir tabi ortada düzgün parti yoksa.
bu cümleyi söyleyen kişiler büyük olasılıkla ilk sana veriyorum derken bir yandan da akıllarında şunları geçirmektedirler.
bugün ilk sana veriyorum
bu hafta ilk sana veriyorum
bu ay ilk sana veriyorum
bu hafta sonu ilk sana veriyorum
......

ve liste uzayıp gider. ha eğer kişi ciddi ise ilk size vermişse tebrikler. piyangodan büyük para çıkmış gibi sevinebilirsiniz çünkü ihtimaller aynı.
nasıl ? şöyle ki; bunlar kendini aktif ya da pasif ilişkiye girmeyen biri olarak tanıtıp tıpkı beargi nin 44. sayısında yayınlanan glzli eşcinseller gibi alkol aldıktan sonra sibel can modunda pasif ilişkiye girmekte kararlı olduklarını, hatta bunun sebebinin hatta sizin cazibeniz! olduğunu ilişki sonuna kadar tekrarlayan tiplerdir.

beargi 44 için; http://www.beargi.com/beargi.php?sayi=44