kızlarla hiç denedin mi

hetero kadını eşcinselliğe teşvik veya eşcinsel erkeği heteroluğa teşvik sorusu olabilir.
denedim escortlarla duygu yok ki para derdindeler haliyle sevisme yok
ohoo deli misin üniversite hayatım full kızlarla geçti. ben son 1 gündür gayim.
bu soruyla birlikte yanında şu cümlecikleri de barındırabilecek tiplemenin sorusudur:
-şimdi kim kimi nasıl?
-ailen biliyor mu?
-ilk ne zaman anladın?
-abi nasıl yiaaa
-ay çok tatlısınnnnız
-benim de “lgbt’li” arkadaşlarım var?
-ben de 36473 yıl önce pride’a gitmiştim
-e nasıl evleneceksin?
arkadaş dünyasının içerisine gey tanımı yeni girmiş ama beynine oksijen bir türlü girememiş bireylerin ağız boşluğundan ilk çıkan sorulardan birisidir bu soru. yapmanız gereken ilk şey o kişiyi alıp, tavukları pişirip hacıyı çarşıya gönderip o şahsına münhasır kişi önüne konulan tavukları yerken dilber ay'dan zorunda mıyam? parçası eşliğinde yedirmektir. o tavuklardaki protein beyine ulaşmadan evvel bizim kızları tester yerine koyma ihtiyacı duymayıp oğlanlara olan ilgimizin içgüdesel oluşunu anlatmak çok zor. çünkü kimse hacıyı çarşıya gönderip pişirmiyor o tavukları, halbuki bizim bu arkadaşlar hacı çarşıdayken pişen tavuklardan protein emikleyebiliyor sadece. yoksa bizim çocuklar çoktan bizim mevzuyu anlamışlardı. teşekkürler dilber ay lav yu.
kızlar derken tam olarak kaç kişiden bahsediyoruz.
denedim onun yeri ayri bunun yeri ayri
sahıden bı kadınla yapmak cok mu keyıflı?
bazı pasıfler bıle kadınlarla denemıstır
denemedim, niye deneyeyim? ben gayim arkadaş. ne heteroseksüelim ne de biseksüel. bazen bu sözlüğün yazarlarının (çok az istisna hariç) gerçek gay ve lezbiyen olduklarından şüphe duyuyorum. kendisi denemişmiş. hadi ordan iki arada bir derede kalmış, zihinsel ve cinsel evrimini henüz tamamlayamamış çakma gay!
gay olduğumdan ötürü denemedim. ayrıca neden kadınlarla yatayım ki? kim hoşlanmadığı bir gay ile birlikte olmuşta, ben onun daha üzerine çıkıp kadınlarla aynı yatağı paylaşayım?
ablama "açıldığımda" verdiği ilk tepkiydi. anadan babadan da keseceksin umudu.
denedim zevk aldım çünkü biseksüelim.erkekten de zevk aldım.
not:bize de ilk soru nasıl taraf seçemiyorsun? oluyor
parkta cruising yaparken karşı tarafın bana ilk sorduğu soru oluyor. ilginçtir bu soru birbirini beğenen iki erkeğin birbirlerine açılma muhabettini başlangıç sorusu oluyor. bu soru sayesinde bir sürü gay hayatının aşkını buluyor.
denedim. 2 ayrı kadınla. çok ilginç gelmişti aslında. birinde hiç zevk almamıştım. odunla yatsam daha iyiydi. diğeri güzeldi. fırsat oldu denedim. kimseye hesap verecek değilim.