ttnet

27/04/2012 saat 22:00 sularından bu yana hizmet veremeyen türkiyenin en büyük internet servis sağlayıcısı... *
şu günler sonrasında pek çok sinirli kullanıcısını uydunet'e kaptıracak isp. cidden türkiye genelinde içtenlikle sağlam küfür yiyen nadir şirketlerden biri.
kahkahalarla gülmemi sağlayan bir twitter hesabı bulunan internet servis sağlayıcısıdır aynı zamanda...
http://hizliresimyukle.com/showpic-236888/ttnet.jpg
sınırsız internet kullanıcılarını 'sinirli insanlar' haline getirmeyi başarıyla sağlayandır.
hala interneti gidip gelen iss. müşteri hizmetlerine bile ulaşılamamakta. türk telekom üzerinden müşteri hizmetlerine aktarılabiliyorsunuz. bu akşam gerçekten şaka gibiler.
sene olmuş 2012 hala internet kesintisi yaşatan, ama sene 3012 olsa da yine aynı olacağına emin olduğum öyle bir hırsız iss.**
ttnet kesintileriyle ilgili redhack den açıklama gelmiş.

http://www.medyafaresi.com/haber/79295/guncel-internetteki-depremin-altindan-redhack-cikti.html
tam bir o.ç ları sırf fazla para almak için 2 ay parası daha istiyorlar kesince
aq ülkesinde sahterkar birileri yok mu be ?
reklamlarını izlerken kendimi aptal hissettiren şirket .
ayda en az bir kere telefon açıp,ağzıma ve aklıma gelen her türlü küfürü edip rahatladığım internet servis sağlayıcısı. müşteri hizmetleri beş para etmediği gibi,eğer adsl hattınızda bir sorun varsa kendilerine ulaşmak namümkündür.
nefret ettiğiniz biri varsa bir şekilde mutlaka buraya abone yaptırmalısınız, ondan sonra bir kahve yapıp başına gelecekleri karşıdan izlemeye koyulun ve aldığınız öcün tadını çıkarın.

türkiye'de internet sağlayıcısı tekel olduğu müddetçe bize daha çok çektirecek olan kuruluş.

görevini internet sağlayamayıcılık olarak algılayan sistem ishali.

klavyedeki f5 tuşu katili.
3 gün içinde 50 gb akk'ye nasıl erişildiğini anlayamadığım internet servis sağlayıcısı, üstelik hiçbir şekilde download yapılmamışken. bir gece evde yoksunuz ve eve döndüğünüz zaman kotanızın birden 5 gb arttığını görüyorsunuz. işte böyle bir şey... ne yaptıklarını kendileri de bilmiyor bence.

hele müşteri temsilcileri hiçbir şeyden anlamıyor. size tek söyleyebilecekleri; "sistemde arıza var, bilgilerinize erişemiyorum.", "modemi kapatıp açmayı denediniz mi?" ve bunun gibi şeyler. kesinlikle çözüm üretemiyorlar. hat benim üzerime olsa, bir dakika bile bu şirkette kalmayıp turkcell superonline'a geçerdim ama gel gör ki hat ev arkadaşımın üzerine...
zırt pırt internet bağlantınız mı kopuyor? o zaman siz de bir ttnet abonesisiniz demektir!
artık kullanmayacağım internet sağlayıcısı. canı cehenneme. vın yeter.
taahhütüm yüzünden 5 aydır boşu boşuna kullanmadığım internetine para ödediğim şirket. neyse ki geçen hafta sözleşme bitti de iptal ettirdim. ama hiç de kolay olmadı.

önce müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirmek istedim. baştan vazgeçirmeye çalıştılar. vazgeçmeyince 'isteğinizi aldık, 10 gün içinde bayiye ya da müdürlüğe gidip dilekçe vermelisiniz' dediler. bayiye gittim 'ttnet görevlisi sadece haftaiçi çalışıyor' dediler.* sonra haftaiçi müdürlüğe gittim. önümde iki kişi var ama tam 47 dakika sonra sıra geldi.

dilekçeyi verdikten sonra, bir kaç gün içinde ttnet aradı. bir vazgeçirme faslı daha. vazgeçmeyince hani şu reklamlarda alttan ışık hızıyla geçen yazılar misali bir şeyler söylüyor, ne dediğini şanslıysan anlıyorsun. dediği de şu: hattınızı 310 günlüğüne donduruyoruz, istediğiniz zaman tekrar açtırabilirsiniz. bir fasıl da bunun kavgası, dondurmak değil tamamen iptal ettirmek istiyorum diye.

bir de şu var, ilk aradığınızda 'güncel iletişim numaranız bu mu?' diye sordular. evet dedim. 'size özel fırsatlardan haberdar olmak ister misiniz?' dedi. gün boyunca yeteri kadar spam sms almıyormuş gibi mesaj kutusuna yenilerini eklemeye kalktılar.

(bkz: lanet girsin sana ttnet)

ayrıca tavsiyem uydunet kullanın.
hizmeti pek de iyi olmayan internet sağlayıcısı.
kullanmanızı tavsiye etmediğim servis ağıdır.
  • /
  • 2