ben robot değilim

ayısözlük'e girmeye çalışırken çıkmaya başlamış işkence. sadece bende yok sanırım , sokak tabelaları bulduruyor zorla.
beni hatırla derseniz hem mobilde hem de webte ilk girişte 1 kez cevaplarsınız. sonrasında otomatik olarak oturumunuz açık kalır. web dünyasının en çok saldırı alan sözlüklerinden biri olarak bu tür güvenlik önlemlerini almak durumundayız.
bıktığım olay. yazıyı gördüğüm an telefonumu kırasım geliyor. ne sinirli bir şey oldum olm ben.
yemin ederim robot değilim.
bak vallahi robot değilim.
evet ben robot değilim... kasiyerlik muhasebecilik ve sekreterlik yapamam... her şeye yetişemem... yaşama sevincimi kaybettirdiniz lan! ha bir de kerzzpos operatörlüğü de var.
aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
gerçekten sinir bozucu. ve beş dakika çıksam giriş yaptırtıyor tekrar. beni hatırla yapsam bile yine de o saçma sapan trafik lambalarını, yaya geçidini bulmaya zorlanıyorum. inaf
ilk aylarda bildiğin inatlaşıyorduk, 4 dakika falan resim tıkladığımı, pes edip vazgeçtiğimi falan bilirim. son dönemde aramız acayip iyi, tek tık, içerdeyim.
hepimizin cebelleştiği sözlüğe giriş ritüeli malum; ama ifade aklıma “ticari değilim ben!”i getirdi, sesli güldüm birkaç dakika!
artık giriş yapmak entry girmekten zor hale geldi.bazen resim seçmekten yılıp sözlüğe girmekten vazgeçtiğim bile oluyor.zorluk seviyesi arşa çıkmış durumda.
hiç bir gelin robot değildir.
şahsen beni yıldırdı. günde on kere girsem 30 kere fotoğraf seçiyorum. mükemmel bir vakit kaybı. o yüzden sözlüğe girme işini baya bir azalttım.
masaüstü bilgisayardan girildiğinde hiçbir görsel eşleştirmesi istemeyen sıkıntılı onay algoritması. mobil telefondan girildiğinde bisiklet yazmasına rağmen fotoğraflar arasında bisiklet olmaması gibi absürd yerler seçildiğinde onaylanması da garip bir durum.
  • /
  • 2