sevgilinin göğsüne yatmak

ve devamında kalp atışlarını dinlemek, güzel bir titreşim aralığı yakalayınca kafayı bastırarak buna tepki vermek güzel bir yatış pozisyonu olurdu görüşündeyim.

yatılan yerin göğüs olması ve göğsün sahibini nasıl fontlarla tanımlardım bilemiyorum ama kesinlikle yerimi beğenirdim ve oradan uzun süre kalkmazdım sanırım.
odadaki saat tıkırtısından bile uyuyamayan benim yapamadığı şey.nefes ve kalp atışı sesine takılan beyin uyuyamaz.hem rahat değil orası sert.tavsiye edilmez.
yaz aylarında yatılırsa terlenir ve birtakım kokular yayılmaya başlayarak iğrenç bir hal alır. haydi bunu da eksileyin. güzelim kelkit girdimi eksileyen buna neler yapar bilemiyorum.
açıkçası birine karşı gerçek ve derin duygular besleyeli bir hayli zaman olduğu için pek canlandıramıyorum gözümde. fakat bilirim ki göğsünde yattığınız kişi o derin ve gerçek duyguların sahibi ise o dakikada dursun bütün zaman dilimleri isteriz.


fakat konu uyuma noktasına gelecek ise açıkçası ben uyuyamam.
insanı rahatlatan, içini huzur ve sevinçle kaplatan bir eylem. yani olsa gerek dediğim eylem. gençler biraz spoiler verin *
inşallah yaşayabilirim dedirten durumdur. göğüs kasları belirgin olursa daha iyi olur ama, hahahaha.
çok huzurlu hissettiğim anlardandır. bir de göğüs kıllarıyla oynaması vardır. mmh..
(bkz: tek mi çift mi?!)
kışın kalorifer, yazın camları ve kliması açılmamış içi tıklım tıklım olan dolmuş edası veren hoş durumdur.
bir erkeğin sıcak teninde yatmak kadar güzel ne olabilir. bence çok keyifli bir eylem bu , deneyeceğim umarım ileri ki zamanlarda.(bir kaç yıl falan )