sevgiliyle buluşma gününün öncesindeki gece uyuyamamak

sıkça yaşanılan durum eğer delice seviyorsa insan. güzel aslında. tek sıkıntı bunu yaşayanlar hep sevgilisine uykusuz halini göstermiş oluyorlar. bir de tabi sevgili de uyuyamıyorsa maymun gibi geziyorsun ortalıkta, neyseki sıcak sevimli bir ortam oluşuyor ve bu şekilde kazasız belasız müthiş bir gün geçirilebiliyor.
bence ne uyku gelir ne de saat geçer kısaca sabah olmak bilmez.
vücudunuzun her hücresinde hissettiğiniz aşkın, tutkunun uyutmama durumudur. o gece uğraşacak bir şey bulmak ve uyumamak en iyisidir. uyumaya çalıştıkça rahatsız eder çünkü bu durum, gözünüzün önüne gelir o, hissedemez, dokunamazsınız.
'gözlerim şişti, aptal aptal bakıyorum etrafa, farkındayım, ama o da öyle, ve şu an o da bu içimden söylediklerimi düşünüyor ama mutluyuz' dedirtebilecek bir sebeptir.
(bkz: ruh eşi)
kavga veya ayrılık durumunda,
" seni görecem diye sabahlara kadar uyumadım ben. sense neler yapıyorsun."
denmesine ortam hazırlayacak durumdur kendisi.


2 gün sonra yaşayacağım durum.
yaşanması ve tadılması gereken duygulardan biridir. adrenalinin tavan yaptığı durumlardandır.
arada mesafe olunca ister istemez otobüste uyuyor insan *
ilişkinin 3. yılını devirdikten sonra sadece not defterinize düşeceğiniz bir buluşma olacağı için şu an bünyemde yaşanmayan durumdur. hala seversiniz, hala özlersiniz, hala ''keşke şu an yanımda olsaydı'' dersiniz ama bir taraftan da * osura osura uyursunuz. saygılar...
bu gece başıma gelmesinden korkuğum durumdur.
sadece önceki gün mü?* buluşmaya karar verdiğimiz günden beri neredeyse her gece başıma geliyor**
günlerimi 19 saat uyanık kalıp 4-5 saat uyuyarak geçirdiğimi fark edince ulan acaba bir sevgilim var da ben mi bilmiyorum diye düşünmeye başladım, uyuyamıyorum sevgili sözlük, hadi hayırlısı.
sabaha karşı uykuya dalıp buluşma saatine kadar uyumayı, sevgilinin telefonuyla uyanıp ''nerdesin sen'' diye azar işitmeyi de beraberinde getirir. o mahmurlukla kendini savunamazsın ki ''sevgilim senin aşkından uyuyamıyorum'' diye.
sevgilim yok. öyle mi oluyor
eğer bunu 3-4 ayı doldurduğunuz sevgiliniz için hala yapabiliyorsanız buyrun plaketiniz gerçekten aşıksınız.
heyecanın doruklarda olduğunun göstergesidir.
kendimi "kütük" gibi hissetmeme neden olan başlık! hiç olmadı bende böyle haller. kafayı vurdum mu uyurum. acaba yaşadığım aşk mı değildi? bilemedim bak şimdi!
  • /
  • 2