en yakın arkadaşın heteroseksüel olması

gayet normal karşılanması,ayıplanmaması,şaşırılması gereken durum.mesela ben o kadar farklı ve marjinal kafaya sahip bir bireyim ki,en yakın arkadaşım heteroseksüel. heteroseksüeller çok renkli ve tatlı kişilikler.bence onlarda insan ve toplumdan dışlanmamaları gerekiyor.hem onları toplumdan soyutlamak insan haklarına da aykırı.tüm cinsel tercihlere saygı duyuyorum. heteroseksüelleri seviyorum ve onları dışlayan homoseksüelleri kınıyorum anacım...

kahrolsun cinsel yönelim ayrımcılığı...
- bebeğim bakıyorum da kızlarla ortam yapmışsın.
- a ne var ki bunda?
- ne bileyim kızlarla hiç işim olmaz diyordun da. hani erkek adamın erkek sevgilisi olurdu.
- a sen ne demek istiyorsun bakalım.
- bakıyorum da iki kıza sarılınca heteroseksüel oldun.
bir psikoloğa görünüp bu hastalığından kurtulabilecek arkadaş
envai çeşit karı kız muhabbetini, ibne ifadesi kullanılan esprileri tepkisizce takip etmeyi gerektirebilir.
bol bol insan yavrusu sevme olanağına sahip olmaktır. cidden de o elli santimetrelik bok ve kusmuk üretme organizmaları çok şekerler.*
utanç duyulan durumdur.allah kimselere vermesindir.*
aslında ben baslarda anlamıstım ama kendi itiraf etsin diye bekledim, sarılıp ağlaştık. bana ne kadar yalnız olduğunu falan anlattı. canım benim.
bir adım ileriye giderek "en yakın arkadaşlarımın hepsinin heteroseksüel olması" tespiti ile arttırdığım durum. bu arkadaş çevresinin kadın-erkek oranı yarı yarıya (yani 2 erkek, 2 kadın) ve şu an için bir sorunum olmadı, muhabbetimiz de azalmadı, bir tanesi dışında diğerleri ile cinsellik de dahil olmak üzere bütün konular hakkında konuşabiliyoruz, en azından "ay canım yaaa, çok saygı duyuyorum ben size ama" tavırları ile karşılaşmıyorum, ki en büyük korkularımdan birisi bu idi, insanların hayatlarında beni bir nevi çeşitlilik, değişik bakış açısı, moda ikonu, parmağını şıklatarak etrafına ayar veren birisi olarak görmesi*. cinsellik konusunu açmamaya çalıştığım arkadaşımla da aram hala daha çok iyi ve onun da tek söylediği şey "ben, sen ne söylersen onu doğru bilirim, başkalarının ne dediği beni ilgilendirmiyor" sözüdür ve anlattığına göre artık "ibne" kelimesini küfür ya da tabir olarak kullanmadığını söylüyor ki çok duygusal bir insan olmasam bile bir kaç damla yaş düştü diyebilirim. şu anda herbirinin mesafe olarak apayrı yerlerde olması ise kaderimin bir diğer oyunu sanırım.
eğer arkadaşınız karşı cins ise ve eşcinsel olduğunuzu biilyorsa tadından yenmeyen arkadaştır. zaten en yakın arkadaş ise cinsel eğilimin önemi de yoktur.
(bkz: allahtan bela mı arıyorsunuz)

biraz düşünün, arkadaşınız sizin durumunuzu bilerek bunu yapıyorsa, insanların %99'unun yaptığı gibi; "bu tenhada beni kıstırıp, götümü sikecek" veya "beni tenhada kıstırıp, dudağımdan öpüp vajinamı parmaklayacak, memelerini emdirecek" dememiş, bunu hiç kafasına takmamışsa, siz de hiç sorun etmeyin. neticede dünya, bir penis veya kuku etrafında dönmüyor. her daim arkadaşlarınızla da seks yapmıyorsunuz.

kadın memesi etrafında dönebilir belki.
eşcinsel olmasından iyi olan durumdur. keza görüşlerimiz ters düşse dahi 7 yıldır bir kere bile bırakınız kavgayı küslüğü birbirimize trip bile atmışlığımızın olmadığı bir arkadaşım var ki dostlar başınadır. bana da her seferinde ''hayatımdaki en güzel ibnesin ama şimdiye dek hiçbir ibneliğini görmedim.'' der canını yediğim. gideyim biraz da şurada özleyeyim kendisini.
en güzel şeydir , en azından sevgilini elinden alamaz ...
gayet sıradan bir durumdur. en yakın arkadaşım heteroseksüel bir erkek ve gey olduğumu biliyor. ilişkilerim dahil çoğu konuda rahat rahat konuşuyoruz. mis valla.
ama kızlarla çok yakın arkadaş olamıyorum ben nedense. dur bunu biraz düşüneyim sözlük.
benim bu. ama hala söyleyemedim eşcinsel olduğumu. aslında söylesem bir şey diyeceğini düşünmüyorum, ama ne bileyim hiç o baskı gelmiyor içime. söylemeyi de isterim tabi.
benimdir o . hatta kıro ya bildiğin tesbih falan sallıyor ama modern bir düşünce yapısına sahip kafalarımız tam uyuyor yani . tek sıkıntı takım elbise konusunda tartışıyoruz o derece yani o aşırı spor giyinir bende aşırı resmi . olsun ama çok iyi birisidir bide fosforlu giyinmese .
benim arkadaşımda hetero ama bazen gay olduğunu düşünüyorum ya da benim nabzımı yokluyor çünkü ona daha söylemedim hatta kimseye söylemedim gay olduğu, gay ilkokul arkadaşım hariç. yani söylesem neler değişir çok merak ediyorum
en yakın arkadaşın heteroseksüel olması ve sizin ona aşık olmanız kadar kötü bir durum değildir.
e öyle ise nolmuş yani? olamaz mı? heterolar canavar mı? niye garipsediniz anlayamadım.
  • /
  • 2