erkekler bir günlüğüne kadın olsaydı

eşcinsel olanların ilk yapacakları hoşlandıkları bir heteroyu götürmek olurdu heralde.
kesin kötü yola düşerdim *
bunun en güzel cevabı, 8 mart dünya kadınlar günü için hazırlanan videoda verilmiştir.bakıp bakıp eridiğim o heterolardan birini ya da birkaçını....*
o günün regl dönemine denk gelmemesi için dua ederdi. sonrasında en az üç çocuk yapın sözünü zaten ağzına bile almazdı.
sonraki gün biseksüel nüfus artarmıydı ?" sorusunun ilk kısmı
kesin regl dönemime denk gelirdi o gün
erkekler bir günlüğüne kadın olsa, erkek nüfusunun tamamen sıfırlandığı gün olurdu.
birkaç tane ıraklı var önce onlara uğrardım, sonra okuldan ah elimi ayağımı titreten bir hoca sonra ona uğrardım. sırayla bu şekil bütün tanıdığım heteroların yanına uğrardım teker teker. en sonda öyle birisi var ki bütün ayılara ve ayı severlere dilerim herkesin onun gibi sevgilisi olsun ( ama önce benim ) ona uğrardım, kalan bütün saatimi onunla geçirirdim herhalde. şimdilik bunlar geldi aklıma
iri heteroları götürmek
istediğim çocuğa açılır, o günün tadını doyasıya çıkartırdım.
kız olsalar tüm sorunlarının çözüleceğini, hoşlandıkları her heteroseksüelin kendilerine vereceğini zanneden kezban ruhlu gaylerimizi ortaya çıkarmış. he arkadaş, bir am sizde olacaktı ve tüm erkekler sizin için kuduracaktı. artık seks yapmak heteroseksüeller için bile sıradan bir şey olmaya başladı. onlarda seçiyorlar. boş hayaller kurmayalım.

birkaç tacizci erkeği öldürüp diğer gün kayıplara karışmama yardımcı olacak varsayım.
bir günlüğüne kadın olsam heteroseksüel olurdum cinsiyetimiz değişti diye yönelimimiz değişecek diye bir şart mı var yahu * ardından bir kadın şunu şunu yapamaz diyen kişilerin çenelerini kapatmaları için o yapılamaz denen tüm işleri yapar ve günün sonunda da ödül olarak kendimi şöyle kaslı mı kaslı yakışıklı mı yakışıklı bir erkeğin kollarına atardım.
gelin canlar cd olalım. bir gün birkaç saat çok farketmiyor. acımıyor arkadaşlar vallahi!
hetero bir kadın olacaksam eğer tabi ilk yapacağım şey seksi bir erkek bulup seks yapmak olurdu. zira kadın orgazmının ne kadar güçlü olduğu bilinen bir gerçek. çok şükür sadece bir günlük bir deneme. yoksa bu ülkede bir kadın olarak var olmak neredeyse bir gay olarak var olmak kadar tehlikeli.
zorla bana başörtüsü taktırmaya çalışırlardır.
  • /
  • 2