karpuzsever

Durum: 1970 - 0 - 0 - 0 - 21.01.2017 23:37

Puan: 32320 - Sözlük Kaşarı

9 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

This is 2013. First base is anal.
  • /
  • 99

sabah alarmı hiç ertelemeden uyanan insan

o lanet olası, cehennemde yanacak olan, bedduaların en büyük alıcılarındn biridir ve ben de onlardanım. saat 9daki ders icin 6.40da kalkıp gidiyorum. ha illa kahvalti yapacaksam 6da kalkiyorum. ama asla o alarm ertelenmiyor. *

bir şarkıyı bıkana kadar dinlemek

öyle şarkılar vardır ki ne kadar ucuz, basit olmalarına rağmen bütün hafta sadece o şarkıyı dinliyor olursunuz. yatarken mırıldanırsınız, yürürken mırıldanırsınız; ama cidden sözleri en ufak bir anlam ifade etmeyebilir size, sözlerini ezberlemiş olsanız bile. yapışır size bir parazit gibi, başka şarkılar sıkar, bayar, katlanılmaz gelir. kusana kadar dinlersiniz ama bırakırsınız bir anda bir vakit, doymuşsunuzdur artık o melodiye. herhangi bir yerde çalınca sizi tetikleyip kulaklarınızı kapattırır noktasına getirir. öyle bir durum hani.

*

* *

boşanma oranlarının artması

bunu bir çatırtı olarak görüp kötü bir şey olarak lanse etmek yanlıştır bence. aile kurumu tek doğru, sağlıklı şey değildir sonuçta. *

olay kadınların konumlarının değişmesiyle olmuştur. önceleri, onlar için tek yol bir aile kurup kocalarına çocuk vermek ve neslini devam ettirmekti. ama şimdi kadınlar da kendilerine yetebilecek düzeyde maaş sahibi olup kocalarının boyundurluğunun altına girmek zorunda değillerdir.

aile içi şiddet için de kaçınılmaz olarak görülüp, "çocuklarımın babasıdır, döver" diyip üstü kapatılır; kimse de yargılamaz zaten. şimdiyse şiddet daha görünürdür ve bunun altından tek başına kalkmak zorunda değildir artık kadın, sesini çıkarabilme olanağı artmıştır.

ayrıca eskiden 7-8 çocuk doğururken, boşanma elbette mevzu bahis olamazdı.* ama şimdi ekonomik zorluklar sebebiyle yaşanan çocuk sayısındaki azalmalar aslında pek de engel olmamaktadır bu boşanma olayına.

he bi de boşanmış kadınlara pek de temiz, ahlaklı, edepli olarak bakılmazdı. sonuçta bekaretini kaybetmişti ve yanında sümüklü bir çocuk vardı. kim alır onu. kimsenin almayacağını bildiğinden pek de boşanmaya yanaşmazlardı kocalarından.

erkekler açısından bakmak gerekir mi bilmiyorum, halen aynı kafa sonuçta. kadının yükselen gücünü daha fazla şiddetle bastırmaya çalışmak, teknolojinin sağladığı olanaklarla karılarını daha kolay aldatabilme *, ve buna ses etmelerini daha da fazla şiddetle önlemeye çalışmak. yani erkeklerin boşanma davası açma oranlarının kayda değer bir artış yaşadığını sanmıyorum.

*
*

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ikinci rulo tuvalet kağıdını bitirmek üzereyim. 1 senedir hasta olmuyorum dedikten sonra hasta olmak falan nedir? nazar evet.

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

homojen party vol.1 fotoğraflarının tost makinesiyle çekilmiş olması

ortaokul zamanlarında samsung e250 ile çekilmiş polifonik müzik kalitesini anımsatmıştır biraz.

**

homojen party vol.1

ayı sözlük iki yaşında zirvesi kadar epik olamasa da ona yakın bir zirve olmuştur. mekanın havasız olmayışı; yığın insandan dolayı dans edememe gibi olayının olmayışı güzel şeyler. ödül törenindeki müziklerin ödül töreninden sonraki müziklerden çok daha iyi olması ise üzmüştür oldukça. sırf "benliğimle" kazandığım kayganlaştırıcımı vajinal kuruluk sorunu yaşayan başkalarına kaptırmamdan dolayı elim boş dönmüşümdür ayrıca.*

anal seks

yorucu, zaman alıcı, acı verici, abartılan bir şey olarak görülen ama elzem bir eylemdir. kasıntılıktan; acı çekip, yorulup, alacakları zevkin %1ini alıp "pof anal seks bana göre değil, aşk insanıyım." modlarında gezenler vardır mesela.

çabuk biten ürünler

zeytinyağlı yaprak sarması *

the shallows

halen usanmadan neden köpekbalıklı* film yapılır bilinmez ama; ciddi anlamda sıkılıyorsanız zaman öldürmek için yeterli bir film. ufak heyecanlar, gerilimler yaşatıp 1,5 saatinizi alır sadece. blake lively'nin seksi vücut hatlarını sergilemesini görürsünüz. sony telefonunun ağır reklamını görürsünüz.

ama neden bu kadar bütçe harcandığını da anlamadım değil. allahın suyunda geçiyor, gerisi yeşil ekran zaten, ne yani?

istanbul'daki en iyi öğrenci semtleri

geleceğin istanbul merkezi çekmeköy öneririm. ama pek derinlere gitmeyin çıkamazsınız. metronun başladığı yeri baz alırsanız, ucuz kiralar hani. 800 900. ama sahili yok işte. kütüphanesi de yok. gezilecek avmsi de sadece 1 tane ama metro sağolsun her durağa bir tane avm yapılacak sanırım. * ayrıca kadıköye 1,5 saat; ümraniyeye ve üsküdara 30-40 dakika; levent'e ise 30 dakika sadece. niye? çünkü yeni cazibe merkezi.

okulda hiç homofobiye maruz kalmamış gay

ilkokulda zaten sırf hetero olduğumdan ve de gey gibi benzeri kelimeleri hiiiç duymadığımı varsayarsak liseden başlayabiliriz. ilk seneyi es geçiyoruz çünkü geyliğini belli eden biri değildim, onu örten başka şeylerim vardı eziklik, şişmanlık gibi. son sınıfa kadar 10 kişilik bir kız grubuyla takılıyordum ama "ciddi" anlamda bir lafa maruz kalmamıştım. son sene zaten sınıftaki erkeklerin birbirleriyle olan aşırı samimiyetinden dolayı bromance'e, orgylere kayan hallerinden dolayı zaten ben daha az gey gibi duruyordum. toplasan zihnime kazınmış iki olay vardır ve onları sayamayız bile. yan tarafta bulunan ilkokuldaki sümüklü çocukların 10 tane kızın yanında yürüyen tek erkek olmamdan dolayı laf atışları; diğeri ise göğüs kıllarımı "jiletle" kesmem sonucu gerizekalı birinin bunu garipseyip bir şeyler gevelemesi. her iki olayda da kızlar savurmuştur bunları falan. yani öyle dümdüz, olaysız, sıradan, biraz ezikçe, utangaç, kıllı, şişman, kısa boylu geçmiştir lıse yıllarım.

aman üniversiteyi kim takar. bitiyo işte.

ayı sözlük yazarlarının maaşları

400 tl öğrenci "kredisi" alıyorum. dantelli jockstraplerimi yemeye başladım çok zor durumdayım.

splenda daddy

sugar daddy olabilecek kadar gücü olmayan ve daha genç olan insandır. şu zamanda bulunması daha imkanlıdır yani.** tamam size araba alamaz. ama arabanız varsa benzinini o alabilir. tamam, karısını siyanürle öldürüp yalıyı sizin üstüne de yapamaz, ama yalıda yaşayabilirsiniz 18 yıl yalıyarak*. tamam sizi bir uçakla kahvaltı için fransaya götüremeyebilir. ama marketten uno kruvasan alıp ısıtıp* yatağınıza getirebilir.*

how deep is your love

the bird and the bee de bee gees'in efsanevi şarkısını kadın sesiyle pek güzel yorumlamıştır."i believe in you
you know the door to my very soul
you're the light in my deepest, darkest hour
you're my savior when i fall"

finding prince charming

gereğinden fazla mantık hatası içeren, buram buram kasıntılık, kas, boy, pos, para kokan yarışmadır.

prince charming'in kim olduğunu bilmeden gelmeleri zaten baştan fiyaskodur. belki sevmeyecekleri bir tiptir? karizma, vücut her şey midir "hayatının" aşkı için?

13 tane gey varken neden sadece o adama odaklanılmalı ki? belki aradıkları aşk kendi aralarında çıkar. tek bir kişiye odaklanma konsepti yerine; kimin eli kimin cebinde konsepti olabilirdi.

hepsi aşırı tipik ve beklenilen şeylere sahiptir. mutlaka hepsinin gym'de fotoları vardır, hepsi kaslıdır, hepsi zengindir, hepsinin düzgün bir işi ve oturmuş bir hayatı vardır. çeşitlilik denen şeyden çok yoksundur yani.

nefret edilen erkek tipi

kasıntı, gülmeyen, cool, az yemek yiyen erkek falan falan.

ama garip bir şekilde saçlarını yapan insanlardan nefret ediyorum. kabarık, gür saçlarını şekilden şekile sokup bunun derdine düşmek. * uğraşsız, taranmamış, şekilsiz, dağınık saçlı olmalıdır.* o saça uygulanan jöle, sprey, kuaför vs vs şeylere gerek olmadan "ben buyum" demelidir.

bir şey çalacakmışsınız gibi başınızda dikilen mağaza görevlisi

genellikle boş, pahalı, lüks mağazalarda olan durumdur. lc waikiki yada defactoya gitseniz asla karşılaşmazsınız; çünkü çomarların dağıttığı tişörtleri toplamakla meşguldürler. ama diğer, bir tişörtü 50 liraya, kazağı 200 liraya satan yerlerde ise ağzınızın içine girerler. o yüzden girmiyoruz, uzak duruyoruz efendim.

küpe takan erkeğe hakaret eden yobaza tokat gibi cevap

en çok paylaşılan derken? 40 bin kişi izlemiş sadece bu aptalca videoyu. gey olup olmamasını nerdeyse sadece erkeği çatır çutur sikmekle kısıtlayan bir tanımlama mevcuttur. hetero olsa dahi o sinirle gider siker o çocuğu kendisine ibne dedi diye. bu bir kriter değildir hani. lgbt destekçisi demek bile büyük hata hani. bizleri mi savundu şimdi burda böyle bir karşı atakla? sağolsun, kalsın. zaten çoğu insanın kafasında olan "eşcinseller sadece sikişir, göt verir, başka da bir şey değil" gibi benzeri bir tanıma "evet öyleyiz" dercesine onay olmuştur, yanlıştır. kimin daha akıllı olduğuna dair bir belirti de yoktur, kaslı* olması da bir şeyi kanıtlamaz ayriyetten.

*
  • /
  • 99
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 1970

hapşırırken sıçmak

full aktif

top sakal

dokunulası, hacimli, cezbedici kıllar topluluğu.

* *

künefe

yorumları okudukça salyaların ağız kenarından akmasına sebebiyet veren, sıcağı daha makbule geçen, şerbetli bir tatlı.

kendinden büyük erkekleri sevmek

çünkü sen daha çocuksundur, olgun değilsindir, seni kollayıp koruyacak birine ihtiyacın vardır. aklı başında, bir çok şeyi yaşamış, tecrübe edinmiş, yardımcı olabilecek biri... ya da birkaç kişi için baba figürü olabilirler. ilgisiz babası olanlar çoğunlukla olgun erkeklerden hoşlanıyorlar, çünkü ona yol gösterecek birisi gerekiyor. * * *

rimming

ayı sözlük yazarlarının penis boyları

sözlük yazarlarının evde kalmış gay kurusu olma nedenleri

bu lafı söyleyenlerden haz etmem. herkes bir arayışta, herkes bi depresyonda. arıyorum bulamıyorum, şöyle böyle olmalı, kıçı şöyle, boyu böyle, işlevleri bıdı bıdı bıdı bıdı. hay kaltak ibne, sen ne sunabileceksin de kriter koyuyosun ya? psk arkadaşımızın da dediği gibi, o uygulamalar, o kadar aşağlayıcı, sömürücü, nefret kusulası bir yerki. herkes kendi sikini altın kaplama, hatta altın kaplama yetmemiş üstüne kristaller döşetmiş falan sanmaları. önce şu, muhtemelen türkiyedeki bi %80-90 ibne; ilişki, sadakat arıyorum diyip, önüne gelenle sikişip, yetmezmiş gibi ilişkileri varken bi piçlik yapmışlardır. ama kimse kendine toz konduramıyor. anca ağlıyolar, sızlanıyolar. o kadar sahte ve yapmacık ki...

tamam, hak da veriyorum. elbette evde kalmayı haketmeyen insanlar vardır, mutlaka, mükemmel olanlar, hatta mükemmel olduğunu bilmeyip ona mükemmel olduğunu anlatacak birisi, birileri... ama yukarıda anlattığım "insan yiyen insancıklar" yüzüne, onlar da malesef samanlıkta iğne ararmışcasına ilişki arıyorlar, evde oturup nutella kaşıklayarak bu tarz benim izliyolar, rimelleri aka aka. türkiyedeki bozuk eşcinsel toplumun düzelmesini bekleme, ömrün yetmeyebilir, kendini düzeltmeye çalış. he, düzeltilmeye ihtiyacım yok harikayım diyosan, e o zaman niye evde kaldın? yukarıdaki 2 sebepten biridir muhakkak.

daha lafım bitmedi editi: o uygulamalara tekrar dönersek. tekrar o insancıklara dönersek. sonra bunu heteroseksüel toplumu da katarsak. boşanma oranlarını falan da katarsak. sonuç, her şeyin kolay ulaşılabilir olması, insanlardaki değeri ve sadakati öldürüyor. kapitalist insancıklar gibiler, emek verenleri sömürüyolar, uğraşanları sömürüyolar... üzgünüm valla, şu zamanda bir çoğu sik dışında bir şey düşünmüyor. sorry about that.

ayı sözlük yazarlarının yaşları

fasıl gecesi kimde kalınacağı sorunsalı

+merhaba. - göz kırpar, sırıtır -
"merhaba canım" - o da sırıtır, hınzır hınzır -
+rahat edebileceğimiz bir evin var mı? - parmakları adamın gömleğinde dolaşır -
"sana her zaman kapım açık" - hınzırlığın dibi.hormon kokusu -
+gelin arkadaşlar ev buldum! - arkadan 10-20 sözlük yazarı gelir -

tarzı bir taktik de uygulanabilir. *

tek beni sevsin istediğiyle yatsa da olur'cu model

güçlü, sağlam, düzgün, anlayışlı ve emek vermişliğe, yaşanmışlığa, zaman harcanmışlığa dayalı bir ilişkiye sahipse; cinsel anlamda denenebilecek, yapılabilecek her şeyi yapıp kendinizde keşfedecek bir şey kalmadıysa*; mümkün olabilir "belki". becerebilenler, yapanlar var mı? var. ama adam gidip başkalarıyla sikişip sana gelince "kalkmıyosa"*; yanındayken growlr, hornet fıldır fıldır dolaşıyorsa (tabi oralarda sevgilisiyle fotosunu koyup ilişkisi olduğunu söylemektedir, neyse, bu ayrı bi konu)*; daha 2-3 aylıkken böyle bir şeyi teklif ettiyse*; planlarınızı koli için iptal edebiliyorsa* falan filan... kendini aşmış, tanımış, tamamlanmış, mutluluğunu hiçbi şey bozamıyorsa; iki medeni insansanız; ya da cidden gerizekalı saftirik biriyseniz; olabilir yani. *

(bkz: kocam değil mi ister döver ister siker insanı)

bi de bunu tatlandırıp, ballandırıp, bi bok becerdiğini sanarak etrafa anlatanlar vardır. "ya canım biz çok medeniyiz, bak ne kadar mutluyuz, biz mutluysak siz de yapabilirsiniz." diyerek ne kadar modern, avrupai ve erişkin bir çift olduklarını kanıtlamaya çalışabilirler. *

ramazan nedeniyle onur yürüyüşüne katılmamak

looking

umarım son sezondur diye umduğum dizidir kendisi. komik değil, dramatik değil, eğlenceli değil. düz bir çizgide "hayattan" eşcinseller. sağolsunlar, geylerin "cinsellik" dışında en ufak bir şeyden bahsetmediklerini, yapmadıklarını gösterildiği dizi.* paddy karakterinin varlığı bile, diziyi izlememek için büyük sebeplerden. bu kadar kezbanlığa, aptallığa, saflığa, pimpirikçiliğe gelemedim. ve asla sex and the city ve girls dizisi ile karşılaştırılmamalı. onlar gibi asla olamazlar, yetişemezler, efsane olamazlar... 2 sezonluk the new normal bile bundan daha fazla şey katmıştır bence. *

ne akılda kalıcı cümleler, ne akılda kalıcı karakterler, ne büyük olaylar. adın da belli olduğu üzere, bütün dizi "aramakla" geçecek, ama hiçbi yere varılmayacak. fazla gerçek.

allahuekber wuhuu

gusül abdesti alan geyler