zombi istilasında kullanılacak en iyi silah

bizim evdeki çamaşır makinesi.

tam olarak işlevselliğini çözemesem de eve gelen insanları yeterince korkutmakta. kendine has ürkek ve bir o kadar kararlı tavırlarıyla sokağa salsam keratayı 3-5 zombiyi haklayabilir. hatta sırf bu yüzden icat edilmiş de olabilir. şimdi maceradan maceraya koşmak varken oturup sidikli donları yıkıyor olması ne trajik. yarın bir tozunu alayım da sevinsin garibim.
ayı sözlük yazarları.

nasılsa kiloları yüzünden daha yavaş koşup daha kolay av olacaklardır. hem normal bir insan 4 zombilik yemek olursa 1 ayı sözlük yazarı 8 zombiye yeter. her şekilde win win.

görselleştirmek gerekirse şöyle oluyor:


kesinlikle 1 - katana/balta 2- crossbow ( tataryayı)
kezzaptan ötesi yok. bir de tuz ruhu ile kombo yaptın mı oh! mis gibi olurlar valla. bal dök yala... baktın bunlar işe yaramadı okunmuş su dene. 2 ettehüyatü 1 ayetelkürsü ile ilik gibi olurlar. en kötü ihtimal osurup algılarını bozar kaçarım.
tabi ki dans bk. "thriller"
(bkz: biber gazı) mutluluğu uzaklarda aramayın ayıcanlar *
kesinlikle katana. kill bill'i hatmettikten sonra ustalıkla savurabilirsiniz kılıcınızı.
sanırsam filmlerde zombilerin kafalarını koparmak gerekiyordu. * o yüzden sisin yedi kılıç ustası nı çağırmalıyız onların kenjutsu yetenekleri çok işimize yarar. orochimaru ve sasuke de kusanagiyi kapıp gelsin. tamamdır.
nefret ettiğiniz birinin bağırsaklarını ve diğer iç organlarını üzerine sürerseniz zombiler için görünmez olursunuz.silaha ihtiyaç yok dostlar.
çivilenmiş beyzbol sopası. taşıması kolay, bakımı zahmetsiz. kırmamaya dikkat edin yeter. tabi sizin yaratıcılığına da kalmış, zombi dizilerinde nice hayatta kalanların çok orijinal silahları var.
top olduğunu düşünüyorum, lakin ateşlendikten sonra yeniden doldurulması uzun sürüyor ama modern silahlara göre imal edilmesi daha kolay gibi, yıkıcılığı düşünülürse baya etkili bir şekilde uzuv kaybı meydana getiriyor ki zombi milleti de muhtemelen fonksiyonsuz bırakılmadan durmuyorlar.
kullanmayı en iyi bildiğin silah.
tek tek geliyorlarsa kafalarını koparabilecek kesici bir silah en güzeli (tercihen katana). ama ordu olarak geliyorlarsa silahtan çok kaçacak delik arayın derim.