limonagaci

Durum: 568 - 0 - 0 - 0 - 24.05.2012 16:21

Puan: 9368 - Sözlük Kezbanı

14 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 29

kim kardashian

" bunun altına ermenistandan girip toprak hakkından çıksam provokatör olur muydum acaba ? " diye düşündüren entry.

sevişirken dinlenecek şarkılar

linç

aklın olmadığı yerlerin hoşgeldin adabıdır. beyinsiz isen sen gibi olmayanı linç ederek hoşgeldin dersin ,yalnız bunu birebir degil bire 100, bire 1000 yaparsin.sonra da adamliktan erkeklikten dem vurursun . sayısal çoğunluk kısmı da digerlerine bakıp haklılığına daha cok inanıp daha sert vurma endorfini verir adama .ama içten içe bilirsin tek başınayken bir hiç olduğunu .

iyi ki vermişim dediğin bir şey var mı

mehmet ali erbil

ben yaparsam hakk ; başkası yaparsa müstehakk...

medeniyete 9.5 ışık yılı kafası böyle bişey olsa gerek...

ayı sözlük lezbiyen klonundan başlıklar

lezbiyen sözlük yazarlarının encüklerinin yarıçapı vs türünde ne naneye yaradığı belirsiz anketler
sol framede sürekli birbirlerine yağcılık yalakalık
lezbiyenlerin ne kadar aşağılık oldukları
lezbiyenlerin 30 yaştan sonra ne kadar sündüğü sarktığı
kim lezbiyen olmak ister ki ?
dünyanın en dejenere yaratıklarının lezbiyenler olması gerçeği
seri eksi oy veren lezzo
2 tane karşıt görüş hakkında entrysi görünce bunu propagandacılık sayıp yaygaranın feriştahının çıkması
içi dolu olması gereken ama her tıklayışında içi boş olan bkz.
dünyaya bi daha gelsem hayatta lezbiyen olmak istemem türünde son derece dişe dokunur yazılar çiziler
kendin gibi olmayan her insana çemkirip küstürüp kaçırıp ondan sonra da millet niye yazmıyo içerikli entryler

ama olmazsa olmazı kim lezbiyen olmak ister ki ?

jack black

şu anda e2 de conanda olan efsanevi oyuncu müzisyen piç.

penta

ozora festival 2011 de çıkıp o kadar goacıya rağmen çatır çatır dark trans çalmış adamlardır ; saygım sonsuz ;
meraklıları için link burada :

onur ünlü

1973 izmit doğumlu senaryo yzarı ve yönetmen başlıca işleri bana göre polis ; güneşin oğlu ve celal tan ve ailesinin aşırı acıklı hikayesi ben dışında kime sorsan tek işi leyla ve mecnun.

absürd türk sineması dendiğinde aklıma bu adamın adı geliyor cahilim ben allah bilir daha kimler vardır kimler hadi biri çıkıp bilgilendirsin beni.

bu arada celal tan ve ailesinin aşırı acıklı hikayesindeki sedyede yatan babaannenin canın cennette sikin amcıkta dediği an " o an"dır hayatımda.

süperstar egosu

bizim memlekette herkes süperstar ; gürültüye gel ...

http://kisalt.be/kffc54

bunlarda dünyanın süperstarları ; saat gibi çalıyo şerefsizler ; bir mezur şaşmaz mı arkadaş ; ayrıca niye bizim süperstarlar gibi birbirlerinin alanlarına dalıp birbirlerinin sololarına tecavüz etme vs ucuz ali cengiz oyunları yapmıyorlar ? bunlar mı salak bizimkiler mi etik ?

http://kisalt.be/b76qat

üşenmedim saydım saniye şaşmıyo gitarlar.

jonathan livingstone

kalifiye kuş , deli kuş , kendisi beyaz gözü kara kuş ; yalnız kuş.
teşekkürler diğer tüm martılara jonathanı yalnız bıraktıkları için. ama ödülü büyük onun ; diğerlerinin hiçbirinin adını dahi bilmiyorum ama jonathan büyük kuş , heryerde her ortamda anlatılacak onun hikayesi ; bütün martılar anlatacaklar jonathanın hikayesini çocuklarına ; bize nasıl anlatıldıysa büyüklerimizin hikayeleri , jonathanda anlatılacak ; adının geçtiği her yerde yaşayacak jonathan ; nasıl bizim büyüklerimiz adlarıyla yaşıyorsa aramızda ve yaşatılacaksa jonathanda öyle yaşayacak.

iki yegenim olsa biri deniz öbürü martı olur. denizi bilen bilir martı da zaten jonathan.

martı

yüzbinlerce martı gördüm ama sadece bir tanesinin adını hatırlıyorum o da jonathan livingstone.
martıların martısı ; cesur jonathan ; deli jonathan ; özgür jonathan ;
özgür kuş.

ben bir martı olsam

sen bir martı olsan bi tarafın yer miydi acaba jonathan livingstone olmayı ??? diye devamı kendi kendiliğinden gelen cümle.
cidden kaç tane jonathan livingstone tanıyorsunuz bi bakıverin bakalım etrafınıza ?

zagaband

okan bayülgen ile birlikte anılan rockband ; yıllardır görüp harbiden sıkı çalıyolar dediğim heavy ; hardn heavy ; rock eğilimleri güçlü olan sıkı çalan ; ama malum sebeplerden ötürü belirli ölçülere sıkışıp canlı yayınlarda sapıtamayan 3 kişilik kadro; en son judas priest breaking the law çalıyolardı reklama geçişte ara müziği olarak...bir bir tek biz bir tek bir olsak kısmında yavuz çetini göstererek öğleden sonramın içine eden kadro.

yavuz çetin

2001 ağustosu ya da temmuz emin değilim amam yazdı ve sabah eski koliden gelen telefonla ölümünü öğrendiğim adam.en başta sabah sersemliğiyle ıghk mıghk diyip geçiştirdiğimi hatırlıyorum öğleden sonra ayılıp kim öldü lan bugün sabah bi telefon geldiydi kimdi ki hallerine girip çağrı kayıtlarından koliyi bulup arayıp teyid ettirdiğim " tadını hala hatırladığım can sıkıntısının kaynagı gitarist "
ben seni hiç tanımayan televizyonda haberini görüp geçen adam olmak isterdim ama taaa deli düş zamanlarından hatırlıyordum seni ben ; " bluescu yavuz vardı ya ; ölmüş" dendiğinde o yüzden aklıma ilk önce deli düş geldi. deli düşteki o mahcup haller o garip blues. rip diyeyim daha ne denir ki sana ?

fanki tonki zonki

fanki tonki zonki

çok çaldım çok dinledim çok stüdyo gördüm çok kablo çektim bunun gibi şarkı görmedim dinlemedim stüdyosunda olmak bulunmak istediğim hal ve hazırdaki batulu yavuzlu blues kadrosuna mfö bindirmesi çok az adamın aklına gelecek hamleydi.

müzikalite açısından yorumlayacak olsam tek lafım şöyle ki :
rahmetli yavuzun dans orucudur bu çalışma ; diğer tüm işlerinde ben çalayım herkes hissiyatına göre bir dans bulsun kafasına göre eğlensin demiş ;ancak bu parçada orucunu açmıştır ; armonik eğilimleri güçlü olan tüm elektrik gitarcıların hemfikir olacağı on numara blues şarkısıdır , sözsüzdür ; hiçbirşey söylemeden canını yakan çok şarkı yoktur varsa da bunlardan biri fanki tonki zonkidir limonagaci için.
hiçbirşey söylemiyorsun ama canımı yakıyosun ; kimsin sen fanki tonki zonki ? allah belanı versin yavuz.

acuka

kafkas kökenli abaza kahvaltılığıdır ; önce muhammarayla tanıştıysan buna bulaşmayacaksın ; önce bununla tanıştıysan muhammaraya bulaşmayacaksın ; zira içerik neredeyse aynı birini düzce ; sakarya dolaylarında yersin diğerini hatay adana urfa antep dolaylarında.

provokasyon

troller geçiyor allı yeşilli
troller geçiyor dümenleri lazlı
troller geçiyor en nazlı
yelkenlilerden de güzel

güvenli sularda işsiz dönenen
gezi yelkenlilerinden de çok duyarak denizi

troller geçiyor yükle yürekle
troller geçiyor emekle dolu
günlük güneşlik kıyılardan kopmuş
denizlerde anadolu

muhammara

kırmızıbiber, ceviz içi tuz, kimyon, şeker
acı biber ,zeytinyağı, nar ekşisi
azıcık kızarmış ekmek
limon suyu ve yeterli su, azıcık domates ve biber salçaları ( ev mahsulü )

eze eze karıştır kahvaltılarda götür.

memleketin hatay-antep-adana-urfa yörelerinde pek popüler geri kalanında şaşkınlıkla karşılaşılan efsanevi sabah lezzeti.
  • /
  • 29
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 568

eşcinsel temalı romanlar


bir kısmı roman olmasa da konuya dair yazılmış eser listesi demek daha doğru olur.

1980 fena halde leman / attilâ ilhan) 1981 dersaadette sabah ezanları / attilâ ilhan) 1984 haco hanım vay / attila ilhan) 1990 bay z düşüncenin cinselliği / tufan) erbarıştıran) 1990 kılavuz / bilge karasu) 1992 leyla ile şirin / hülya serap doğaner) 1993 düşlerin şarkısı yok / veysel dikmen) 1996 şarlo, bir kara kafa için balad / ahmet haluk) ünal) 1997 cemil şevket bey - aynalı dolaba iki el) revolver / selim ileri) 1998 cahide / aysel özdemir) 1999 romantik salgın / ibrahim altun) 2000 günahsız / ibrahim altun) 2000 solmaz hanım ve kimsesiz okurlar için / selim) ileri) 2000 sıvı / turgut yüksel) 2001 hayat roman / turgut yüksel) 2002 bella / stella aciman) 2002 ben kendimi affediyorum tanrım ya sen? / tijen) kino) 2002 kilidi sırlı anahtar / baki koşar) 2002 travesti pinokyo / sibel torunoğlu) 2003 kırlangıçların ömrü / stella aciman) 2003 deniz kızı / zeynep aksoy) 2003 sığınak / sadık aslankara) 2003 üçüncü tekil şahıs / mehmet bilal) 2003 zarife / deniz kavukçuoğlu) 2003 kurtlu elma şekeri / pınar orhan küzeci) 2003 şimdilik kadın / emine saraçoğlu) 2003 jigolo cinayetleri / mehmet murat somer

açık ilişki

anlamlandırmak ya da tam tersi , kabullenmek ya da değil. şu toplumdaki en büyük nevrozlardan biri. anlamıyorsundur ve sallamıyorsundur ya da anlamıyor ve anlamadığını karşındakine anlatmak için çırpınıyorsundur. ha bi de tam tersi var ; sen anlıyorsundur kabulleniyorsundur ve karşındakine de bunu anlaması için bişeyler göstermeye çalışıyorsundur.
öyle ya da böyle anlamayan anlayanın anlattıklarından sonra anlamaya başlamaz ; anlamayanda anlayanla olan didaktik sohbetten sonra "oye oyeeee yaşasın açık ilişki hadi gönlümüze göre kucaktan kucağaa" demez.

eee ??? nedir o zaman bu anlama çabası ? bazısının mayasında yok bazısının var işte. gerisi magazin artıkın.

mantar

zengin bir besin kaynağı. bunun zehirlisi , zehirsizi , infected olanı magic olanı var. türlü türlü yani. buldun mu affetmemek lazım o derece iyi bişey.

kim kardashian

" bunun altına ermenistandan girip toprak hakkından çıksam provokatör olur muydum acaba ? " diye düşündüren entry.

the only gay in this village

little britain skeçlerinden birinin ana teması başrolde galli dafyd thomas var.

onur ünlü

1973 izmit doğumlu senaryo yzarı ve yönetmen başlıca işleri bana göre polis ; güneşin oğlu ve celal tan ve ailesinin aşırı acıklı hikayesi ben dışında kime sorsan tek işi leyla ve mecnun.

absürd türk sineması dendiğinde aklıma bu adamın adı geliyor cahilim ben allah bilir daha kimler vardır kimler hadi biri çıkıp bilgilendirsin beni.

bu arada celal tan ve ailesinin aşırı acıklı hikayesindeki sedyede yatan babaannenin canın cennette sikin amcıkta dediği an " o an"dır hayatımda.

kürt atasözleri

atasözü sayılır mı bilemem ama nasılsınız diye sorulduğunda verdiğim cevaptır ; şöyle ki
rawşa mın weke rixa çeleka. anlam : halim keyfim baharda altına sıçan inekler gibi.

bir erkeğin en güzel yeri

sakalın bittiği boynun başladığı yer . resmen derinlik sarhoşluğudur orası. kulağa doğru bir çizgi çizilirse şeytan üçgeni.

black metal

sol framede eşcinsellere giydirme odaklı entry yarışı

sanıyorum bilinçli olarak itibarsızlaştırma , değersizleştirme amaçlı yapılan girişim , özellikle takip ediyorum belli isimler mütemadiyen bu odaklı girişleriyle gözüme takılıyor , eşcinsellerin ne terbiyesizliği kaldı , ne adiliği , değersizliği , aşağılıkları vesair , yaptıkları şeyin adı trollük müdür nedir bilemiyorum ama sözlükten soğuma nedenleri başlığı altına hiç düşmemiş bir sorundur.

eşcinsellik ve eşcinsel odaklı bir oluşum olan şu sözlükte konuya dair hiç kimsenin bir rahatsızlık içinde olmaması da başka bir muammadır ( malum yazarlarla konuya dair özelde görüşülmüşse bundan haberimizin olmaması gayet normaldir ancak yapılmış olabilirliği varsayılan görüşmelerin de bir işe yaramadığı ortadadır )

bir eşcinsel olarak bu yönlü giydirmelerin ısrarla ve ilginç biçimde hiç eleştirilmiyor olması beni rahatsız etmektedir. ayı sözlükte ısrarla translara , lezbiyenlere , lubunyalara , heterolara mesnetli mesnetsiz geçirilmesinden rahatsızım herkesin ilgisine.

deniz gezmiş

kim olduğunu ne yaptığını ne için hayatından vazgeçtiğini bilmeden , sadece orda burda adını duyup onun gibi olmak istemediğim , hatta kendisinden hoşlanmadığım , nerede oturduğunu bilsem üç beş arkadaşımı alıp gidip linç edebileceğim adam. ( kadın da olabilir gerçi deniz unisex bir isim )
her neyse işte tanımıyorum ama hakkında hiç hayırlı şeyler duymadım söyleyin karşıma çıkmasın " öldürtürüm "

ayı sözlük lezbiyen klonundan başlıklar

lezbiyen sözlük yazarlarının encüklerinin yarıçapı vs türünde ne naneye yaradığı belirsiz anketler
sol framede sürekli birbirlerine yağcılık yalakalık
lezbiyenlerin ne kadar aşağılık oldukları
lezbiyenlerin 30 yaştan sonra ne kadar sündüğü sarktığı
kim lezbiyen olmak ister ki ?
dünyanın en dejenere yaratıklarının lezbiyenler olması gerçeği
seri eksi oy veren lezzo
2 tane karşıt görüş hakkında entrysi görünce bunu propagandacılık sayıp yaygaranın feriştahının çıkması
içi dolu olması gereken ama her tıklayışında içi boş olan bkz.
dünyaya bi daha gelsem hayatta lezbiyen olmak istemem türünde son derece dişe dokunur yazılar çiziler
kendin gibi olmayan her insana çemkirip küstürüp kaçırıp ondan sonra da millet niye yazmıyo içerikli entryler

ama olmazsa olmazı kim lezbiyen olmak ister ki ?

yaşanmış en kötü tesadüfler

bir gün yolda yürüyorum kafamda eşcinsellerin ne kadar dejenere oldukları fikri var sonra bi baktım karşımda koca bir kalabalık hepsi böyle dejenere dejenere geliyorlar biranda homofob oldum öyle bir his kapladı içimi birden .bunların aynı anda tesadüf etmeside çok kafamı karıştırdı hemen yazayım dedim sol framede görünce çok dolu bir paylaşım olsun diye.

sol framede eşcinsellere giydirme odaklı entry yarışı

sanıyorum bilinçli olarak itibarsızlaştırma , değersizleştirme amaçlı yapılan girişim , özellikle takip ediyorum belli isimler mütemadiyen bu odaklı girişleriyle gözüme takılıyor , eşcinsellerin ne terbiyesizliği kaldı , ne adiliği , değersizliği , aşağılıkları vesair , yaptıkları şeyin adı trollük müdür nedir bilemiyorum ama sözlükten soğuma nedenleri başlığı altına hiç düşmemiş bir sorundur.

eşcinsellik ve eşcinsel odaklı bir oluşum olan şu sözlükte konuya dair hiç kimsenin bir rahatsızlık içinde olmaması da başka bir muammadır ( malum yazarlarla konuya dair özelde görüşülmüşse bundan haberimizin olmaması gayet normaldir ancak yapılmış olabilirliği varsayılan görüşmelerin de bir işe yaramadığı ortadadır )

bir eşcinsel olarak bu yönlü giydirmelerin ısrarla ve ilginç biçimde hiç eleştirilmiyor olması beni rahatsız etmektedir. ayı sözlükte ısrarla translara , lezbiyenlere , lubunyalara , heterolara mesnetli mesnetsiz geçirilmesinden rahatsızım herkesin ilgisine.

yazarların hatırladıkları en eski anıları

bayram harçlıklarıyla torpil alıp onu konu komşunun kedilerinin ayağına bağlayıp uçurmak.